Ansambel Elumees

Tellimine: +372 5566 2275


Elumees on Sinu peo hing, süda ja pulss! Ainult hitid! Ja ainult head hitid! Sekka mõni lugu hingetõmbeks ja siis ikka tempos edasi! Solistiks vallatu Jürmo Jurtom.


Minu lauljatee sai alguse kodust, kus minu vanaema kogu aeg laulis mulle. Ei olnudki kaugel see aeg kui laulsin ka ise oma esimesed laulud. Ema rääkis mulle, et kui olin pooleteist aastane ja ta mind rattaga lasteaeda sõidutas, olin järsku laulma kukkunud Postikana laulu :'' ... Kuu paistab, tähed säravad, öö katab ilmamaad, kukk õrrel juba tukkumas ja kanad magamas ''. Need on minu esimesed mälestused laulmisest. Oma esimesed laulutunnid sain ma lasteaias kasvataja Reeda käest kes leidis aega minuga aktiivselt tegeleda. Osalesin tihti lauluvõistlustel ja saavutasin sageli koha esimese kolme seas. Pillimängu algteadmised omandasin oma isa Enn Klooreni käe all. Laulmine poistekooris tuli hääle arengule tublisti kasuks ja pillimängupraktika omandasin kaheteistaastaselt ema Maarika Jurtomi bändis bassi mängides ning mõnda laulu esitades. Pärast häälemurret võtsin bändis juba solistikoha üle. Kuna esinesime sellises kooseisus, kus olin mina ja kaks vanemat daami, siis kuidagi iseenesest hakati kutsuma, et vaat kus elumees! Ja nii ta jäigi - ansambel Elumees.

Esinenetud on seni: Tartu Õlle Tare, Imavere Trahter, Voorimehe pubi, Kotka Kelder, Rakvere Virma pubi, Elva pubi Vapper Mäger, Roela Robi pubi, Tallinn Buffalo pubi, Väätsa kultuurimaja, Kilplaste Koda, Uusna baar, Sossi Klubi, Võru Kandle aed, Kadrina Laululava, Tõrva Laululava, Põltsamaa Lossihoov, Kuressaare Lossihoov, Märjamaa Laululava, Toila Laululava, Haapsalu Kultuurikeskus, Paide Vallikäär, Saue Lauluväljak, Viljandi Lauluväljak, Värska Sanaka baar, Võhma Linnapäevad, Kasepää Vee-ja Kalafestival, Eoste küla suvelõpupidu, Iisaku Provintsi baar, Tartu Rehe hotell, Paide Parkali lokaal, Prandi külakeskus, pubi 6teist KANNU,Tõrva Must Kõuts,Lihula Särtsu baar,Türi Veskisilla, Keila Kultuurimaja, Jussi Õlletuba, Pärnu Kuursaal, Kentuki Kõrts, Ala Kultuurimaja, Melliste Laululava, Kreisi trahter, Nelijärev Puhkekeskus, Jäneda Musta Täku tall, Karksi Kultuurikeskus, Kauksi Puhkemaja,Paunküla Harjumaal, Rakvere Vallimägi, Kolga-Jaani Rahvamaja, Kiiu Kõrts, Sõbra Pesa, Võru Bevega, Jõhvi Wiroonia Pubi, Roela Barto Maja,Viitina Järvessaare, Maidla Seltsimaja, Tsooru Jaanituli,Soome Turku Eesti pidu, Jõgeva Restoran Kosmos, Moon club, Piusa koopad, Club Cinema, Järva-Jaani Söögituba, Võsu O Kõrts, Mati Maja, Laeva Kultuurimaja, Salla Kuursaal.

Ajalugu

2016 aasta juulist

laval uues koosseisus.

2012 aasta alguses

alustasin koostööd muusiku ja produtsendi Gunnar Lohoga.

2000 - "Elumees" sündis